Majówka 2018 stoi pod znakiem Czarnogóry! Ciepły, piękny, zielony i jeszcze bardzo przystępny dla żeglarzy. W Polsce jeszcze zimno, a tam już minimum 20 stopni! Czarnogóra to kraj, który wygląda jak Polska jeszcze 15-20 lat temu. Niesamowity klimat i naprawdę przemili ludzie! Bez porównania z Chorwacją, nastawioną na bogatego zachodniego klienta. Tutaj zobaczymy jeszcze życzliwość, rzeczywiście domową, lokalną kuchnię i rzeczywistość poza Unią Europejską.

Zapraszamy na leniwy tydzień pływania i poznawania Czarnogóry. Płyniemy we flocie 4 jachtów. Cel? Wszystkie najpiękniejsze miejsca wybrzeża – Zatoka Kotorska, Bigova, Mamula, Katic, Bar, Ulcijn!

TERMIN: Długi Weekend Majowy (28 kwietnia – 5 maja 2018)

CENY LAST MINUTE!

JACHTY
Przygotowaliśmy dla Was 3 różne klasy jednostek. Tak, aby każdy znalazł coś dla siebie!

299 EUR
249 EUR
349 EUR
309 EUR
429 EUR
329 EUR

 

Economy – to najlepszy stosunek ceny do tego co otrzymujemy! Wybierz tą opcję i zaoszczędź na przyjemności podczas rejsu. Tym razem proponujemy Wam Sun Oddysey 45 oraz Sun Oddysey 39i. To kilkunastoletnie, sprawdzone jednostki, 8-10 osobowe, z wszystkim niezbędnymi sprzętami do przyjemnej żeglugi i udanego wypoczynku!

Comfort – duże, wygodne jednostki. Przestronna przestrzeń wspólna, duży kokpit i szeroki pokład dziobowy pozwalają wygodnie cieszyć się kąpielami słonecznymi! Dodatkowe wyposażenie umili Wam wypoczynek i pozwoli sternikowi mniej angażować załogę. Na majówkę proponujemy Bavarię 49 z 5 kabinami, 3 łazienkami, w tym jedną elektryczną lub nowego Oceanisa 45.

Premium – jachty z najwyższej półki. Prawie nowe (3-4 letnie), z masą udogodnień, hi-end`owym wykończeniem, klimatyzacją, nagłośnieniem z najwyższej półki. Przestronne łazienki z prysznicami, klimatyczne LEDowe podświetlenia i elektronika. Dla oczekujących luksusowego wypoczynku. W tej opcji proponujemy Wam Sun Oddysey 439  z radarem, echosondą 3D oraz wielkim dotykowym plotterem w kokpicie!

Atrakcje

 

Płatności

W cenie:
 • Jedno miejsce na jachcie
 • Opiekę doświadczonego skippera
 • Ponton do jachtu
 • Koszulki wyjazdowe
 • Ubezpieczenie załogi w okresie zaokrętowania i przebywania na jachcie (NNW i KL)
Cena nie zawiera:
 • Dojazdu (info poniżej)
 • Pakietu startowego (sprzątanie po rejsie, pościel, Wi-Fi na jachcie, silnik do pontonu, podatek klimatyczny) – 35 EUR/os.
 • Ubezpieczenia podróżnego
 • Zrzutki do kasy jachtowej (porty, paliwo, prowiant – ok. 15-20 EUR/os./dzień)
 • Kaucji zwrotnej – 50 EUR/os.

Opcja dodatkowa:

 • Gwarancja zaokrętowania w 2-osobowej kabinie – 30 EUR/os. (wybór tej opcji daje Wam pewność, że nie będziecie spać w salonie).

Opcjonalny dojazd organizowany przez naszego partnera, biuro podróży SHAKE IT:

Biuro podroży SHAKE IT zapewnia transport w miejsce rozpoczęcia rejsu. Szczegóły poniżej. Informacje odnośnie zapisów: karo@sailcamp.pl

Bezpośredni przejazd na trasie Warszawa (Polska) – Bar (Czarnogóra) – Warszawa (Polska)
Cena: 499 zł

Nowy autokar (roczniki od 2017 do maksymalnie 3-4 lat). Wyposażenie m.in. w klimatyzację, WC, DVD, pasy bezpieczeństwa, ogrzewanie, rozkładane i rozsuwane fotele oraz lodówkę.
W cenie poza przejazdem w dwie strony komfortowym autokarem ubezpieczenie KL i NNW na czas przejazdu oraz opieka pilota.

Wyjazd z Warszawy w piątek, 27 kwietnia 2018 ok. 7:00, przyjazd 6 maja 2018 wieczorem.

Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.