O Nas

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań.
Złap w żagle pomyślne wiatry.
Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.

M. Twain

Ten cytat idealnie obrazuje działalność inicjatywy jaką podjęliśmy w 2012 roku. Od 5 lat realizujemy to na co inni nie mają odwagi. Tworzymy nowe, do tej pory nie spotykane imprezy żeglarskie. Jednocześnie kultywujemy dobrą praktykę żeglarską, zarażamy pasją do żeglowania i pokazujemy, że żeglarstwo nie jest czymś niedostępnym! Z nami każdy może pływać!

Co roku możecie nas spotkać na morzu podczas takich imprez jak Bałyk Dla Odważnych, Bałyk Dla Pracujących, Polowanie na Białe Noce i wiele innych. Nasi Kapitanowie, to osoby niezwykle doświadczone, szczególnie w trudnych bałtyckich warunkach. Na naszym morzu pływamy również zimą. Od wielu lat organizujemy rejs sylwestrowy.

Szczególną uwagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa na morzu. Systematycznie współorganizujemy i również sami szkolimy się podczas Offshore Medical Course.

Od dwóch lat tworzymy również SailCamp Expedition – pływamy tam gdzie się „nie da”. W 2015 roku była to Albania, w 2016 przemierzyliśmy ponad 1200 mil morskich na trasie Chorwacja – Czarnogóra – Albania – Włochy w tym Sycylia – Malta. Natomiast w roku 2017, na 23 metrowym jachcie Ocean A, organizowaliśmy wyprawę z Norwegii przez Szetlandy, Wyspy Owcze, Islandię na wschodnie wybrzeże Grenlandii, łącznie ponad 2500 mil!

 

Popłyń z nami!

 

 

„Świetna przygoda w doborowym towarzystwie. Dobrze dopracowane kwestie organizacyjne a przede wszystkim rodzinna atmosfera panująca miedzy organizatorami i wszystkimi uczestnikami wyjazdu. Byłem na ostatnim rejsie po morzu Adriatyckim i jak dla mnie wyjazd życia! Gorąco polecam!”

— Jan