fbpx

Bałtyk Dla Odważnych Summer Edition 2021

To nie prima aprilis! Naprawdę organizujemy BDO w czerwcu! W 2020 roku, przez COVID rejs na Boże Ciało to był pierwszy długi weekend, w którym można było żeglować – i tak popłynęliśmy sześcioma jachtami poszwendać się po Zatoce Gdańskiej! To był niesamowity rejs, zobaczyć większość naszych klientów w krótki rękawku i pełnym słońcu! W 2021 powtarzamy! Już od dłuższego czasu zastanawialiśmy się nad druga regularną imprezą żeglarską poza BDO. I tak powstał ten rejs, zapraszamy!

Termin: 2 – 6 czerwca 2021 – Boże Ciało

Zaczynamy o 12:00 rano we środę i kończymy o 15:00 w niedzielę.
Start i koniec rejsu w Górkach Zachodnich, Gdańsk.

Imprezy tematyczne i atrakcje

Planujemy imprezę tematyczną na plaży związaną z nasz Wielką Grą Morską, dodatkowo wzorem poprzedniej edycji czekać Was będą różne niespodzianki, o których więcej niebawem – a o niektórych dowiecie się dopiero na miejscu. Zdecydowanie będzie co robić!

Plan zwyczajowo uzależniony od pogody, może Ustka, Łeba – trochę czasu popływamy, trochę czasu poświęcimy dodatkowym aktywnościom jak Letnia Gra Morska.

Letnia Gra Morska

Nie może zabraknąć oczywiście naszej już kultowej gry terenowej dla żeglarzy! W listopadzie był to strzał w dziesiątkę ale też bardzo duże przedsięwzięcie, które w tym roku – 2020 – powtarzamy, dopracowane i jeszcze ciekawsze podczas BDO vol. 7, a lato 2021 da nam jeszcze więcej opcji do popisu!

Jachty


Wzorem BDO, tutaj też proponujemy Wam warianty jachtów do wyboru, zaczynając od przepięknego próchna, przez rdzę, dalej wariant standard, kończąc na wygodnych i nowych jachtach w opcji comfort. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Opcja STANDARD
To najlepszy stosunek ceny do tego co otrzymujemy! Wybierz tą opcję i zaoszczędź na przyjemności podczas rejsu. W tej opcji proponujemy jachty już dorosłe ale bardzo dobrze utrzymane (20-25 lat), o długości między 36 a 42 stopy 8 osobowe jachty ze wszystkim niezbędnymi sprzętami do przyjemnej żeglugi i udanego wypoczynku! Wszystkie te jachty już dobrze znacie od JMaster: s/y Bystrze, s/y Elektra, s/y Solka, s/y Faworyt i wiele więcej!

Cena: 829 PLN


Opcja COMFORT
Duże, wygodne i szybkie jednostki o długości między 43 a 47 stóp. A przed wszystkim szybkie, czyściutkie z bogatym wyposażeniem. Jachty są zdecydowanie nowsze (3-8 lat). Przestronna przestrzeń wspólna i duży kokpit pozwalają wygodnie cieszyć się żeglugą! Dodatkowe wyposażenie umili Wam wypoczynek i pozwoli sternikowi mniej angażować załogę. Tutaj też oferujemy Wam jednostki, które regularnie z nami pływają od Premium Yachting.

Cena: 1199 PLN

Cena rejsu zawiera:

 • Zakwaterowanie na jachcie
 • Opieka zawodowego skippera
 • Organizacja wspólnych zakupów
 • Ubezpieczenie załogi w okresie zaokrętowania i przebywania na jachcie
 • Sprzątanie jachtu po rejsie – opcja COMFORT
 • Dodatkowo:

 • Letnia czapka SailCamp
 • Udział w Letniej Grze Morskiej
 • Aplikacja rejsowa
 • Za ten rejs zapłacisz przy użyciu szybkich płatności PayU.

  Wszystkie organizowane przez nas rejsy mają charakter stażowy lub stażowo – szkoleniowy. Nie są to rejsy turystyczne. Załogant czynnie uczestniczy w czynnościach związanych z prowadzeniem jachtu.

  Kasa Jachtowa

  Jest to składka uczestników przeznaczona na: zakup prowiantu, opłaty portowe, paliwo do silnika. Zwyczajowo rozliczaniem kasy jachtowej zajmuje się wyznaczony z załogi skarbnik. Orientacyjna składka do kasy jachtowej to 45 zł/doba.

  Na wielkość wydatków decydujący wpływ ma wybór portów w jakich będziecie się zatrzymywali. Czy będą to mariny, porty miejskie, czy zdecydowanie najłagodniejsze dla jachtowych finansów spędzenie nocy na morzu. Należy brać również pod uwagę konieczność wpłacenia kaucji ~200 zł/~400 zł (w zależności od wybranej opcji jachtu), kaucja jest zwrotna po bezszkodowym zakończeniu rejsu.

  Skipper nie uczestniczy w tych kosztach. Jeśli załoga zaplanuje posiłek na lądzie, dobry obyczaj nakazuje, by rachunek skippera uregulowany został z kasy jachtowej.

  Zapisz się