Bałtyk Dla Odważnych vol. 7

Od siedmiu lat, razem z Wami, współtworzymy największy rejs w roku! Niesamowita mieszanka ludzi z całej Polski, co roku buduje fantastyczną żeglarską i braterską atmosferę. Jak co roku, stawiamy nacisk na dużo pływania, ale tym razem na równi kładziemy integrację i poznawanie braci żeglarskiej z całej Polski. To właśnie przyświecało nam 7 lat temu podczas pierwszej edycji! Poczuj prawdziwie morski klimat razem z nami!

W tym roku mamy do dyspozycji 5 dni na rejs! Tak długie BDO odbyły się jedynie w 2015 i 2019 roku! Poniżej relacja video z rejsu w 2019 roku!

Druga edycja Wielkiej Gry Morskiej

Gra terenowa zorganizowana podczas rejsu?! Klimatyczna fabuła, akcja na morzu i na lądzie. Ekscytujące zadania, łamigłówki, poszukiwania i walka o zwwycięstwo! Nasza gra jest pełna tych wyzwań. Zostań wikingiem, dołącz do załogi i zgarnij ciekawe nagrody!

Zeszłoroczna edycja okazała się hitem. To, jak bardzo uczestnicy angażowali się w rozwiązywanie zagadek i zadań bardzo nas zaskoczyło. W tym roku, proponujemy Wam nowy klimat, nowe zadania i jeszcze bardziej rozbudowane konkurencje.W każdym porcie, który odwiedzimy czekają Was wyzwania, rywalizacja między załogami. Na morzu też nie będziemy próżnować! Oczywiście wszystko w formule “niech wygra najlepsza załoga“.

Jeżeli chcesz zaistnieć na naszej imprezie i ufundować dodatkowe nagrody w Wielkiej Grze Morskiej – zapraszamy do kontaktu!

Zeszłoroczna ekipa:

Zapisy OTWARTE, mamy WOLNE MIEJSCA!

KIEDY: 7 – 11 listopada 2020 – 5 dni!
START/KONIEC: Narodowe Centrum Żeglarstwa, Górki Zachodnie
CEL: Ustka

W tym roku mamy dla Was 5 opcji naszego Bałtyku Dla Odważnych, tak aby każdy znalazł coś dla siebie!

EXTREME – Bałtyk w prawdziwie żeglarskim wydaniu. Klasyczna “jotka” lub drewniany Opal – s/y  MESTWIN oraz s/y FARUREJ. Mokra, wymagająca żegluga przysparzająca najwięcej emocji i doznań. Żadnych rolpatentów, żadnych szprycbud, bez ogrzewania, im więcej wieje tym lepiej płyną. Sprawdź siebie! Podejmij wyzwanie! Cena: 799 zł

Opcja ECONOMY to oferta dla tych, którzy chcą zaoszczędzić, aby mieć na więcej rejsów! Oferujemy 3 jachty, wszystkie posiadają ogrzewanie, jednak są trochę mniejsze, lub posiadają niestandardowy układ koi.Cena: 599 zł

Opcja STANDARD to miejsca na dobrze znanych Wam jednostkach, starszych ale niezwykle dzielnych. Wszystkie posiadają ogrzewanie. Cena: 729 zł

Opcja COMFORT to opcja dla ceniących wygodę na każdym kroku. Młodsze, świetnie wykończone i doskonale utrzymane jachty takie jak Delphia 47, Sun Oddysey 42 ect. Mocne ogrzewanie zapewni komfortową temperaturę nawet w najbardziej wymagających warunkach.  W cenie m.in. sprzątanie po rejsie. Cena: 849 zł

JACHT FLAGOWY Na siódmą edycję szykujemy coś specjalnego! Stalowy, 18 metrowy kecz! Będzie to nasz jacht flagowy! Jacht posiada centralne ogrzewanie. Ponad 30 ton masy, duży i dzielny! Korzystamy z kilku takich jednostek, to na którą się zdecydujemy będzie wiadomo mniej więcej w czerwcu.Cena: 1099 zł.

CENA OBEJMUJE:
– czarter jachtów
– opiekę sternika
– ubezpieczenie załogi w okresie zaokrętowania i przebywania na jachcie (NNW i KL)
– sprzątanie po rejsie w wersji COMFORT

Za ten rejs zapłacisz przy użyciu szybkich płatności PayU.

Dodatkowo:
– CIEPLUTKA CZAPKA SailCamp
– udział w Wielkiej Grze Morskiej
– aplikacja rejsowa

Szukasz dojazdu? Oferujesz takowy? Albo kompana do załogi?
Napisz: https://sailcamp.pl/bdo-dojazd/

Wszystkie organizowane przez nas rejsy mają charakter stażowy lub stażowo – szkoleniowy. Nie są to rejsy turystyczne. Załogant czynnie uczestniczy w czynnościach związanych z prowadzeniem jachtu.

KASA JACHTOWA:
Kasa jachtowa przeznaczona jest na: zakup prowiantu, opłaty portowe, paliwo do silnika. Zwyczajowo rozliczaniem kasy jachtowej zajmuje się wyznaczony z załogi skarbnik. Orientacyjna składka do kasy jachtowej to 45 zł/doba. W przypadku jachtu flagowego, może być wyższa ze względu na spalanie silnika i ogrzewania.

Na wielkość wydatków decydujący wpływ ma wybór portów w jakich będziecie się zatrzymywali. Czy będą to mariny, porty miejskie, czy zdecydowanie najłagodniejsze dla jachtowych finansów spędzenie nocy na morzu 🙂 Należy brać również pod uwagę konieczność wpłacenia kaucji ~200 zł/~400 zł (w zależności od wybranej opcji jachtu), kaucja jest zwrotna po bezszkodowym zakończeniu rejsu.

Skipper nie uczestniczy w tych kosztach. Jeśli załoga zaplanuje posiłek na lądzie, dobry obyczaj nakazuje, by rachunek skippera uregulowany został z kasy jachtowej.

PROWIANT:
Wzorem ubiegłej edycji, będziemy wspólnie prowiantować jachty przed rejsem. Część kasy jachtowej na prowiant będzie zbierana przed rozpoczęciem imprezy. W tym roku, niestety Tesco już nie dowozi zakupów w Gdańsku, dlatego tegoroczna logistyka będzie trochę bardziej skomplikowana, a co za tym idzie kasa jachtowa na prowiant będzie również przeznaczona na zorganizowanie zakupów i transportu, przewidujemy że będzie to kilka złotych więcej od osoby.

EXTENDED
Wydłuż sobie rejs o 6 dni! W planie odhaczenie portu zagranicznego na wygodnej Delphi 47! W cenie nocleg z 6 na 7 listopada w 4 osobowych pokojach oraz wejście do sauny!

Termin: 1-6 listopada
Cena: 999 PLN + kasa jachtowa, około 220 zł
Zapisy: michal@sailcamp.pl