fbpx

 

Bałtyk Dla Odważnych vol. 9

Od dziewięciu lat, razem z Wami, współtworzymy największy rejs w roku! Niesamowita mieszanka ludzi z całej Polski, co sezon buduje fantastyczną żeglarską i braterską atmosferę. Za każdym razem stawiamy nacisk na dużo pływania, ale w tym przypadku na równi kładziemy integrację i poznawanie braci żeglarskiej z całej Polski. To właśnie przyświecało nam 9 lat temu podczas pierwszej edycji! Poczuj prawdziwie morski klimat razem z nami!

Termin: 9 – 13 listopada 2022

Zaczynamy o 12:00 rano we środę i kończymy o 15:00 w niedzielę.
Start i koniec rejsu w Gdańsku.

Czwarta edycja Wielkiej Gry Morskiej

 

Gra terenowa zorganizowana podczas rejsu?! Klimatyczna fabuła, akcja na morzu i na lądzie. Ekscytujące zadania, łamigłówki, poszukiwania i walka o zwycięstwo! Nasza gra jest pełna tych wyzwań. W tym roku jeszcze nie ujawniamy naszej fabuły! Więcej informacji już niebawem na fanpage`u.

W każdym porcie, który odwiedzimy czekają Was wyzwania, rywalizacja między załogami. Na morzu też nie będziemy próżnować! Oczywiście wszystko w formule “niech wygra najlepsza załoga“.

Rejs we flocie ponad 20 jachtów!

Planujemy rekordową ilość jednostek. Około 40-50h stażowych, listopadowy Bałtyk, kilka portów – Łeba, Ustka, Hel, Gdynia – jeżeli pogoda pozwoli. Nie może Cię zabraknąć na największym rejsie flotowym na Bałtyku!

Tak wyglądał nasz rejs w 2019 roku:

 

Jachty

Proponujemy Wam kilka wariantów cenowych, zaczynając od opcji EXTREME na jachcie s/y Farurej, przez naszą jednostkę FLAGOWĄ – s/y Patagonia, dalej wariant STANDARD – jachty, które już doskonale znacie – godne zaufania. Dla ceniących wygodę mamy nowe jednostki w opcji COMFORT, a na koniec jest również opcja budżetowa – jednostki w opcji ECONOMY. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Opcja STANDARD
W tej opcji proponujemy jachty już pełnoletnie (20-25 lat) ale bardzo dobrze utrzymane, o długości między 36 a 42 stopy, 8/9-osobowe jachty ze wszystkim niezbędnymi sprzętami do przyjemnej żeglugi i udanego wypoczynku! Wszystkie te jednostki już dobrze znacie od JMaster: s/y Bystrze, s/y Elektra, s/y Solka, s/y Faworyt i wiele więcej!Cena: 799 PLN
Zapisz się
 


Opcja COMFORT
Duże, wygodne i szybkie jednostki o długości między 36 a 51 stóp. A przed wszystkim szybkie, czyściutkie z bogatym wyposażeniem. Jachty są zdecydowanie nowsze (3-10 lat). Przestronna przestrzeń wspólna i duży kokpit pozwalają wygodnie cieszyć się żeglugą! Tutaj też oferujemy Wam jednostki, które regularnie z nami pływają od Premium Yachting.Cena: 979 PLN
Zapisz się
 


Opcja EXTREME
Znacie s/y Farurej? To niezły kawał żeglarskiej historii, która aż kipieć Wam będzie pod stopami w czasie żeglugi! Jest to polski jacht typu Opal wybudowany w 1980 roku przez Stocznię Jachtową im. J. Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku. Prawie 14 metrów długości po pięknym drewnianym pokładzie daje dużo frajdy z żeglugi! Jednocześnie Armator dokłada dużych starań, aby jacht był utrzymany na najwyższym poziomie.Cena: 829 PLN
Zapisz się
 


Jacht FLAGOWY
Naszą największą jednostką podczas tegorocznej edycji będzie s/y PATAGONIA – 18 metrowy kecz, którym wybieramy się m.in. na Islandię, Wyspy Owcze i Grenlandię.Cena: 1290 PLN
Zapisz się
 


Opcja ECONOMY
To najlepszy stosunek ceny do tego co otrzymujemy! Wybierz tą opcję i zaoszczędź na przyjemności podczas rejsu. Oferujemy 3 jachty, wszystkie posiadają ogrzewanie, jednak są trochę mniejsze, lub posiadają niestandardowy układ koi.Cena: 699 PLN
Zapisz się
 


Cena rejsu zawiera:

  • Zakwaterowanie na jachcie
  • Opieka zawodowego skippera
  • Organizacja wspólnych zakupów
  • Ubezpieczenie załogi w okresie zaokrętowania i przebywania na jachcie
  • Sprzątanie jachtu po rejsie – opcja COMFORT

Dodatkowo:

  • Czapka SailCamp
  • Udział w Wielkiej Grze Morskiej
  • Aplikacja rejsowa

Za ten rejs zapłacisz przy użyciu szybkich płatności PayU.

Wszystkie organizowane przez nas rejsy mają charakter stażowy lub stażowo – szkoleniowy. Nie są to rejsy turystyczne. Załogant czynnie uczestniczy w czynnościach związanych z prowadzeniem jachtu.

Kasa Jachtowa

Jest to składka uczestników przeznaczona na: zakup prowiantu, opłaty portowe, paliwo do silnika. Zwyczajowo rozliczaniem kasy jachtowej zajmuje się wyznaczony z załogi skarbnik. Orientacyjna składka do kasy jachtowej to 50 zł/doba.

Na wielkość wydatków decydujący wpływ ma wybór portów w jakich będziecie się zatrzymywali. Czy będą to mariny, porty miejskie, czy zdecydowanie najłagodniejsze dla jachtowych finansów spędzenie nocy na morzu. Należy brać również pod uwagę konieczność wpłacenia kaucji ~200 zł/~400 zł (w zależności od wybranej opcji jachtu), kaucja jest zwrotna po bezszkodowym zakończeniu rejsu.

Skipper nie uczestniczy w tych kosztach. Jeśli załoga zaplanuje posiłek na lądzie, dobry obyczaj nakazuje, by rachunek skippera uregulowany został z kasy jachtowej.

 

Zapisz się