Zapisz się!
Zobacz wydarzenie na facebooku!
Zobacz poprzednie edycje:

Praca? Brak czasu? Szef nie chce puścić na morze… bo sam by pojechał? To event w sam raz dla Ciebie! Wypij poranną kawę na jachcie!  Już od 4 lat organizujemy dla Was krótkie rejsy stażowo-szkoleniowe. Zapraszamy również w roku 2020r.!

Tegoroczną nowością jest podział rejsów na dwie opcje: STANDARD i COMFORT.

Opcja Standard to jachty dobrze Wam już znane od JMaster, natomiast jachty COMFORT to nowe i duże jednostki od Premium Yachting. Jest też rejs weekendowy na stalowym, 18 metrowym keczu s/y Patagonia, którym w tym roku wybieramy się na Grenlandię. Ponad 35 ton jachtu!

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wprowadzamy również rejsy w tygodniu w bardzo atrakcyjnych cenach!
TERMINY:

 • 17-19 kwietnia 2020 r. – 2 jachty, w tym Patagonia
 • 24-26 kwietnia 2020 r.
 • 8-10 maja 2020 r.
 • 15-17 maja 2020 r.
 • 22-24 maja 2020 r.

Warunkiem “wystartowania” rejsu w danym terminie jest zapisanie się tylko 4 osób na minimum 10 dni przed rejsem! W przypadku terminów na przełomie marca/kwietnia, dodatkowym warunkiem startu terminu jest zejście lodu oraz brak nasilonego sztormu.

W przypadku niespełnienia powyższych warunków, zwracamy pełne wpłaty.

GDZIE:
Opcja STANDARD rozpoczyna w Narodowym Centrum Żeglarstwa k. Gdańska i tam też kończy, natomiast COMFORT zaczyna i kończy w Marinie Cesarskiej w Gdańsku.

A po drodze ograniczać nas będzie tylko wyobraźnia (i troszkę pogoda)! W zależności od pogody i woli załogi: Władysławowo, Hel, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Jastarnia, Kuźnice, manewrówka w porcie, oranie morza przez kilkadziesiąt godzin, szkolenie nawigacyjne ect.

Jeżeli pogoda pozwoli wypływamy już w piątek wieczorem na noc!

Na miejscu spotykamy się o 2000, ale czekamy z rozpoczęciem na tych co pracują dłużej.

JACHTY:

Pływać będziemy na jednym z aktualnie dostępnych jachtów, które większość naszych klientów dobrze już zna. Dysponujemy 14 jednostkami. Są to między innymi Delphia 47, Sun Odyssey 42, Oceanis 39, Dehler 36, Albin Ballad ect. Każdy jacht posiada ogrzewanie!

CENA

Marzec/Kwiecień
Opcja STANDARD:
299 PLN – rejsy w tygodniu
409 PLN – rejsy w weekendy

Opcja COMFORT
349 PLN – rejsy w tygodniu
479 PLN – rejsy w weekendy

Druga Połowa Kwietnia
439 PLN – Opcja STANDARD
489 PLN – Opcja COMFORT

Maj
459 PLN – Opcja STANDARD
519 PLN – Opcja COMFORT

Weekend na s/y Patagonia – 649 PLN i podwyższona kasa jachtowa

W CENIE

 • Zakwaterowanie na jachcie
 • Opieka zawodowego skippera
 • Organizacja wspólnych zakupów
 • Ubezpieczenie załogi w okresie zaokrętowania i przebywania na jachcie

W cenę nie wliczona jest obligatoryjna składka na paliwo, prowiant oraz jego zakup*, porty i gaz, w wysokości marzec/kwiecień – 110 zł, druga połowa kwietnia i maj – 130 zł od osoby, s/y Patagonia – 200 zł (duże spalanie), zbierana przez skippera na miejscu.

Wszystkie produkty spożywcze ect. będą zakupione przed rejsem, aby nie tracić czasu po przyjechaniu na miejsce. Oczywiście uwzględniając preferencje żywieniowe załogi. * – Tesco już nie dowozi zakupów, więc wynajmujemy osobę, która robi zakupy i dowozi je do mariny

A DODATKOWO

 • Staż na jachtach różnej klasy
 • Opinia z rejsu
 • Możliwość odbycia krótkich szkoleń z różnych dziedzin (nawigacja, manewrowanie jachtem w dzień i w nocy ect.)
 • Przyswajanie dobrej praktyki morskiej (dziennik pokładowy, zachowanie na morzu, BHP i bezpieczeństwo, zwyczaje żeglarskie (m.in. rytuał picia grogu, oczywiście w porcie po skończonych wachtach )

KAUCJA

Należy uwzględnić konieczność wpłacenia kaucji 200 zł od osoby, kaucja jest zwrotna po bezszkodowym zakończeniu rejsu. Wszystkie organizowane przez nas rejsy mają charakter stażowy lub stażowo – szkoleniowy. Nie są to rejsy turystyczne. Załogant czynnie uczestniczy w czynnościach związanych z prowadzeniem jachtu.

ZAPISY/PŁATNOŚCI
Za ten rejs zapłacisz przy użyciu szybkich płatności PayU.