fbpx
Rejsy weekendowe przez okrągły rok na Zatoce Gdańskiej i w Kołobrzegu

Praca? Brak czasu? Szef nie chce puścić na morze… bo sam by pojechał? To event w sam raz dla Ciebie! Wypij poranną kawę na jachcie!  Już od 6 lat organizujemy dla Was krótkie rejsy stażowo-szkoleniowe.

Bałtyk Dla Pracujących

To odpowiedź na potrzebę krótkich i treściwych wypadów na nasze morze. Od października 2020 operujemy w Kołobrzegu, w rejsach na Bornholm – to ciekawa alternatywa dla pływania po Zatoce Gdańskiej. Każdy rejs jest tak uszyty, aby zmieścić w nim możliwe dużo żeglarstwa, nauki i wypoczynku na jachcie.

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia!

Jadąc na ten rejs nie musisz mieć żadnej wiedzy żeglarskiej, zapraszamy wszystkich niezależnie od doświadczenia – to świetna okazja żeby zobaczyć jak wygląda morska przygoda i sprawdzić się na morzu, ale również trochę się podszkolić. Przed rejsem, podpowiemy Ci co zabrać i jak się przygotować do wyjazdu.


Kołobrzeg – Bornholm

Startujemy w czwartki, kończymy w niedziele – 3 doby, zakładamy około 35-50h stażowych i minimum dwa porty na Bornholmie.

Jacht: Oceanis 41, Sun Odyssey 379, Delphia 40 lub s/y PATAGONIA
Start (18:00) i koniec (15:00): Marina Solna – Warzelnicza 1, Kołobrzeg

TERMINY:

 • 7 – 10 września
 • 14 – 17 września – brak miejsc
 • 28 września – 1 października
 • 12 – 15 października

Jeżeli warunki pogodowe będą niekorzystne – będziemy realizować trasę zastępczą do Świnoujścia lub Ustki (bardzo podobne odległości – jak na Bornholm). Wciąż głównym celem rejsu pozostanie wyrobienie możliwie dużej liczby godzin stażowych.

Zatoka Gdańska

Wypływamy już w piątek wieczorem na noc! (jeżeli tylko pogoda pozwoli).
A po drodze ograniczać nas będzie tylko wyobraźnia – Władysławowo, Hel, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Jastarnia, Kuźnice, manewrówka w porcie, oranie morza przez kilkadziesiąt godzin – w zależności od potrzeb w załodze i pogody.

Jachty:
Dysponujemy 14 jednostkami. Są to między innymi Delphia 47, Sun Odyssey 42, Oceanis 39, Dehler 36, Hanse 348. Każdy jacht posiada ogrzewanie – wszystkie jachty są nie starsze niż 2006 rok – większość z floty Premium Yachting.

Start (19:00) i koniec (15:00): Gdańsk

TERMINY:

 • 11 – 13 sierpnia
 • 15 – 17 września
 • 29 września – 1 października
 • 6 – 8 października

Orientacyjna ilość wypływanych godzin: 20-25h

Kliknij i się zapisz!

Ceny

ZATOKA GDAŃSKA
699 PLN (marzec, kwiecień)
799 PLN (maj, czerwiec, wrzesień, październik)
899 PLN (lipiec, sierpień)

KOŁOBRZEG
1449 PLN – s/y PATAGONIA
Pozostałe jachty:
1249 PLN – miejsce w kabinie
999 PLN – miejsce w mesie

W cenie

 • Zakwaterowanie na jachcie
 • Opieka zawodowego skippera
 • Organizacja wspólnych zakupów
 • Ubezpieczenie załogi w okresie zaokrętowania i przebywania na jachcie
 • Sprzątanie jachtu po rejsie
Kasa Jachtowa
W cenę nie jest wliczona obligatoryjna składka uczestników na paliwo, prowiant oraz jego zakup, porty i gaz, zbierana przez skipera na miejscu.
Kołobrzeg – 310 zł od osoby
Zatoka Gdańska – 210 zł od osoby
Na wszystkich rejsach weekendowych nie pobieramy kaucji!

Składka jest stała niezależnie od ilości portów i zużytego paliwa, nie jest rozliczana na zakończenie rejsu. Wszystkie produkty spożywcze ect. będą zakupione przed rejsem, aby nie tracić czasu po przyjechaniu na miejsce. Oczywiście uwzględniając preferencje żywieniowe załogi. W razie pytań, pozostajemy do dyspozycji!

Kliknij i się zapisz!