fbpx

Rejs One Way Non Stop Gdańsk – Sztokholm

Tym razem zaoramy Bałtyk na trasie Gdańsk – Sztokholm. To już tradycyjny event od 7 lat! Co roku jesteśmy około 80h w morzu non-stop, a godzin stażowych dobijamy nawet do 95h! (w 2023 roku zrobiliśmy 104h) Planujemy pozostawać w morzu tak długo na ile będzie to możliwe i znośne.

TRASA REJSU
Gdańsk, marina Cesarska – Sztokholm (Szwecja) (ok. 90h stażowych)

KIEDY
1 – 8 lipca 2023 – wolne miejsca

SKIPPERKA
Rejs poprowadzi JULIA KONDRACKA – doświaddczona skiperka, która prowadzi dla nas również rejsy podczas Wellness and Sailing oraz rejsy arktyczne, daleko za północnym kołem podbiegunowym – zimą na Nordkapp, a w swoim portfolio ma również prowadzenie rejsów na wyprawowym jachcie po Svalbardzie.

Plan rejsu: jak najdłużej zostać w morzu, wypływać jak najwięcej godzin.

KOSZT – 1649 PLN!
LAST MINUTE – 999 PLN

W CENIE
✔ Zakwaterowanie na jachcie
✔ Opieka zawodowego skippera
✔ Ubezpieczenie załogi w okresie zaokrętowania i przebywania na jachcie (NNW i KL)

A DODATKOWO:
✔ Praca na mapach, przyswajanie dobrej praktyki morskiej
✔ Przygoda, zabawy i słońce!

JACHT
Płyniemy duża i wygodną jednostką pięciokabinową – Delphia 47.

Na wyposażeniu m.in.:
– Środki ratunkowe, EPIRB
– Kuchenka z piekarnikiem
– Lodówka
– Ogrzewanie, ciepła woda, prysznic
– Instalacja 12V
– Morskie WC

POWRÓT/DOJAZD

Samolot ze Sztokholmu. Pomożemy znaleźć właściwe bilety.

KASA JACHTOWA

Kasa jachtowa przeznaczona jest na: zakup prowiantu, opłaty portowe, paliwo do silnika. Zwyczajowo rozliczaniem kasy jachtowej zajmuje się wyznaczony z załogi skarbnik. Orientacyjna składka do kasy jachtowej to 30 zł/doba.

Na wielkość wydatków decydujący wpływ ma wybór portów w jakich będziecie się zatrzymywali. Należy brać również pod uwagę konieczność wpłacenia kaucji ~400 zł , kaucja jest zwrotna po bezszkodowym zakończeniu rejsu.

Skipper nie uczestniczy w tych kosztach. Jeśli załoga zaplanuje posiłek na lądzie, dobry obyczaj nakazuje, by rachunek skippera uregulowany został z kasy jachtowej.

Wszystkie organizowane przez nas rejsy mają charakter stażowy lub stażowo – szkoleniowy. Nie są to rejsy turystyczne. Załogant czynnie uczestniczy w czynnościach związanych z prowadzeniem jachtu.

Chcesz płynąc z nami? Napisz: biuro@sailcamp.pl